صفحه اصلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیکا صفحه اصلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیکا
سه‌شنبه, 25 مهر 1396
عنوان : برگزاری جشن به مناسبت آزاد سازی خرمشهر و بزرگداشت روز بهداشت حرفه ای و آزمایشگاه
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ 
ساعت : ۱۴:۲۶:۴۹

درتاریخ 96/3/3 در محل سالن کتابخانه مرکزی شهرستان قلعه خواجه به مناسبت روز آزمایشگاه ،بهداشت حرفه ای ،بهداشت روان ،مبارزه با بیماری ها ،بهداشت خانواده و روابط عمومی و همچنین بمناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر مراسم جشنی با حضور امام جمعه محترم شهرستان اندیکا حجت الاسلام موسوی ،مهندس علی اصغر حسینی نیک مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیکا و امراله نوذری معان محترم فرماندار و چند نفر از مسئولین شهرستان و پرسنل شبکه بهداشت اندیکا برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا مهندس حسینی نیک ضمن خوش آمد گویی به مدعوین محترم ،سالروز فتح خرمشهر را تبریک گفتند و همچنین از کلیه پرسنل مخصوصا پرسنلی که این جشن به مناسبت آنها برگزار شد  تقدیر و تشکر کردند.

و سپس حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان که بعنوان سخنران دعوت شده بودند در ابتدا از زحمات مجموعه بهداشت و درمان شبکه اندیکا که با وجود مشکلات عدیده و محرومیت های این شهرستان با تمام توان در راه بهداشت و سلامت مردم تلاش و کوشش شبانه روزی دارند ،تشکر کردند.

ایشان در ادامه درمورد سوم خرداد و رشادت هایی که ر این مورد صورت گرفت و عملیات بیت المقدس  و تعداد شهدای عملیات برای حاضرین صحبت کردند.

در این جشن همچنین برنامه های شاد و متنوعی از جمله تئاتر توسط گروه تئاتر شبکه بهداشت اندیکا ،مسابقات پانتومیم و دارت برگزار گردید و به برندگان این مسابقات هم جوایزی اهداء شد.بازگشت           چاپ چاپ         
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیکا می باشد

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8