عنوان : برگزاری گرامی داشت روز بهورز و پزشك
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ 
ساعت : ۱۰:۷:۴۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اندیکا مراسم جشنی در تاریخ 96/6/12در محل سالن دانشگاه پیام نور اندیکا با حضور مهندس علی عسکر ظاهری نماینده محترم مردم اندیکا ،مسجدسلیمان ،لالی و هفتکل ،مهندس علی اصغر حسینی نیک مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان اندیکا و جمعی از مسئولان شهرستان ،پرسنل ،پزشکان  و بهورزان شبکه بهداشت و درمان اندیکا به مناسبت گرامی داشت روز بهورز و پزشک برگزار گردید.

مهندس ظاهری در آئین تقدیر از پزشکان و بهورزان شهرستان اندیکا ضمن تبریک این روز اظهار داشت :امروز ما شاهد تلاش و کوشش غیر قابل وصف پزشکان و بهورزان درخدمات رسانی به مردم در مناطق محروم هستیم که این تلاش ها با هیچ واژه و هدیه ای قابل جبران نیست .

مهندس حسینی نیک در ابتدای برنامه ضمن خوشامد گویی به حضار و ضمن تبریک روز پزشک و بهورز و تشکر از این عزیزان ،به بیان شرح مختصری از عملکرد یک ساله در شبکه بهداشت و درمان اندیکا پرداخت :1-تاسیس درمانگاه عمومی جهت جذب متخصص 2-راه اندازی بخش رادیولوژی 3-تایید مجوز بیمارستان 4- تاسیس هسته آموزش بهورزی و...

در این مراسم که شامل برنامه های متنوعی از جمله اجرای تئاتر توسط گروه تئاتر شبکه بهداشت و درمان اندیکا اجرای مسابقه و اهداءجوایز به پزشکان و بهورزان و اهداء لوح به بهورز نمونه کشوری خانم زینب درویش پور بود با اهداء لوح به همه پزشکان و بهورزان پایان پذیرفت.

 

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیکا می باشد

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0